Maresias Beach Housing - Mata Azul
| Wi-Fi WiFi | 24-uurs zorg 24-uursreceptie | Snelle in/uitcheckservice Versneld in- en uitchecken |
| Zwembad Buitenzwembad | Eigen strand Strandtoegang | Fitness/Gymzaal Fitnesscentrum |
| Sportactiviteiten Aquapark Tennisveld Biljart/ Pool tafels Tafeltennis | Spa en ontspanning Spa-lounge Turks stoombad Stoomcabine Jacuzzi | Kindvriendelijk Kinderbox Kiderclub Kinderzwembad Kinderspeelruimte Speelzaal |
De 52 m² Maresias Beach Housing - Mata Azul Sao Sebastiao villa biedt fitnesslessen en spatherapie voor de ontspanning van de gasten en ligt vlak om de hoek van All Kone. Het vakantiehuis is geschikt voor maximaal 6 personen en biedt een Turks stoombad, een Turks bad en een stoomcabine, maar ook pingpong, squash en biljart.
Capela São Benedito e Sant' Anna is op loopafstand van 25 minuten ervandaan gesitueerd. Gasten kunnen ook een bezoek brengen aan Watervallen van Ribeirão de Itu, gelegen op een afstand van 3 km.
De 2-slaapkamer Maresias Beach Housing - Mata Azul villa verwelkomt u met uitzicht op de zee. De 2-badkamer villa beschikt over een badkamer met een apart toilet en een douche. Een haardroger zijn inbegrepen om uw comfort te verhogen.
Maresias Beach Housing - Mata Azul villa is uitgerust met zelfvoorzienende voorzieningen, waaronder een complete keuken en een eetgedeelte waar gasten van kunnen genieten. U kunt ook gebruikmaken van een koffie/theezetapparaat, een koelkast en een oven om uw eigen maaltijd te bereiden. All Kone, waar een breed scala aan maaltijden wordt geserveerd, ligt op wandelafstand van 5 minuten hiervandaan.
- Locale bezienswaardigheiden
- Santiago4,6 km
- Pauba3,2 km
- Strand van Santiago4,5 km
- Praia de Santiago4,6 km
- het Praia de Paúba3,2 km
- Luchthavens
- Luchthaven São José dos Campos135 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- 24-uursreceptie
- VIP in- en uitchecken
- Versneld in- en uitchecken
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- 24 uur bewakingsdienst
- Kleedkamer
- Allergievrije kamers
- Rookdetectors
- Brandblussers
- Toegangssleutel
Horeca
- Droger
- Keukengerei
- Buiten eethoek
- Picknickplaats/ Tafels
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Buitenzwembad
- Strandtoegang
- Parasols
- Ligstoelen
- Aquapark
- Zonneterras
- Tuin
- Barbecuefaciliteiten
- Ontspannings-/ TV-kamer
- Spa centrum
- Spa-lounge
- Sauna
- Turks stoombad
- Stoomcabine
- Jacuzzi
- Fitnesscentrum
- Tennisveld
- Biljart/ Pool tafels
- Tafeltennis
- Squash
- Openluchtbad
- Zwembad met uitzicht
- Ondiep gedeelte
Diensten
- Huishouding
- Tours/Ticketservice
- Boodschappenservice
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Zithoek
- Patio
- Terras
- Tuinmeubelen
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Wasmachine
- Flat-screen TV
- Kinderbox
- Kinderzwembad
- Kinderspeelruimte
- Kiderclub
- Speelzaal
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Vind ik een parkeerplaats in strand Maresias Beach Housing - Mata Azul villa?
Gasten van strand Maresias Beach Housing - Mata Azul villa kunnen hun auto parkeren op gratis priveparkeerplaatsen. - ❓
Hoeveel kost het om strand Maresias Beach Housing - Mata Azul villa te boeken?
De gemiddelde prijs in strand Maresias Beach Housing - Mata Azul villa is $238. Neem voor meer specifieke informatie contact met de accommodatie op. - ❓
Welke diensten zijn inbegrepen bij Maresias Beach Housing - Mata Azul villa?
Maresias Beach Housing - Mata Azul villa biedt diensten zoals 24-uurs receptie. - ❓
Is er een keukenfaciliteit in het vakantiehuis?
Het vakantiehuis beschikt over een ingerichte kitchenette met een koffie/theezetapparaat, een koelkast en een oven. - ❓
Welke gasten komen het vaakst naar de villa?
De villa is populair bij gasten met kinderen, maar alle gasten zijn welkom. - ❓
Welke bezienswaardigheden moeten we zien tijdens ons verblijf in strand Maresias Beach Housing - Mata Azul villa?
Gasten die in strand Maresias Beach Housing - Mata Azul villa verblijven, kunnen gemakkelijk All Kone en Capela São Benedito e Sant' Anna bereiken, die respectievelijk op 50 meter afstand van de accommodatie en op 2 km afstand liggen. - ❓
Zijn er spafaciliteiten bij dit vakantiehuis waar gasten gebruik van kunnen maken?
Gasten van dit vakantiehuis kunnen ontspannen met de spafaciliteiten ter plaatse, zoals een Turks stoombad, een Turks bad en een stoomcabine.